Zatrudnianie cudzoziemców

Całościowo obsługujemy postepowania dotyczące zatrudniania cudzoziemców, tj. planujemy procesy imigracyjne, dokonujemy audytów praktyki Klientów w tym zakresie, określamy prawidłową podstawę prawną zatrudnienia. Przygotujemy niezbędne dokumenty i wnioski, składamy je w imieniu Klienta (zezwolenia na pracę, zezwolenia na pobyt, oświadczenia o powierzeniu pracy, wizy). 

Wiemy, że sprawy imigracyjne mogą być uciążliwe (ciągłe zmiany przepisów, różne praktyki urzędów, wydłużone terminy wydawania decyzji). Nasz wieloosobowy i wykwalifikowany zespół zdejmuje z Klientów cały ciężar ich prowadzenia i zarządzania – prosimy Klientów jedynie o dostarczenie nam niezbędnych dokumentów i informujemy na bieżąco o statusie spraw. Zapewniamy stały nadzór adwokata lub radcy prawnego nad każdą sprawą.

Dajemy Klientom komfort, że zatrudnienie cudzoziemców jest zgodnie z przepisami. Znamy praktykę urzędów w tym zakresie i doradzamy rozwiązania spójne z tą praktyką.

Prowadzimy tysiące spraw na terenie całej Polski. Nasze biura w Warszawie, Poznaniu i Krakowie pozwalają na szybkie działanie.

Prowadzimy sprawy o charakterze masowym. Mamy doświadczenie i jesteśmy przygotowani do jednoczesnej obsługi kilkuset, a nawet kilku tysięcy spraw dla jednego Klienta. 

Prowadzimy szkolenia dla Klientów dotyczące zatrudniania cudzoziemców.