Kariera

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy kochają to, co robią i są zawsze gotowi podjąć prawnicze i biznesowe wyzwanie. Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać się zawodowo przy właściwym work-life-balance, to dobrze trafiłeś!

W naszej Kancelarii stawiamy na ludzi, którzy mają pasję do prawa i chcą się rozwijać. U nas możesz liczyć na ciągłe wsparcie i inspirację ze strony doświadczonych kolegów i koleżanek, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapewniamy też budżety szkoleniowe i marketingowe pozwalające na wsparcie indywidualnej ścieżki rozwoju. Jesteśmy grupą skupiającą jednych z najlepszych w Polsce ekspertów w obszarze People & Culture. Możesz być zatem pewny, że zdobędziesz u nas cenne doświadczenie.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać swoją pasję do prawa, pracować z ludźmi, którzy dzielą takie zainteresowania i pozytywnie wpływać na relacje pracownicze, to nasza Kancelaria jest idealnym miejscem dla Ciebie. Dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu!

Oferujemy szeroki pakiet benefitów pracowniczych. W wielu przypadkach jesteśmy prekursorem nieoczywistych świadczeń.

                         Dołącz, rozwijaj się, żyj. 

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod tym linkiem

Skontaktuj się

Zadzwoń

+48 22 380 42 50