Wzmacniamy naszą praktykę BHP

2021.12.13

Ochrona zdrowia i życia pracowników to troska każdego pracodawcy, w zakładzie pracy, jak i podczas pracy zdalnej. 

Abyśmy mogli lepiej służyć Klientom, dołącza do nas jako Of Counsel Ireneusz Świercz, jeden z najbardziej doświadczonych behapowców w Polsce, z blisko 20 letnią praktyką w tej dziedzinie. Ireneusz będzie wspierał naszą praktykę BHP, kierowaną przez Agnieszkę Anusewicz.

Specjalizuje się w tematyce nowoczesnego zarządzania ryzykiem, tworząc z BHP źródło informacji do optymalizacji procesów w przedsiębiorstwie. Ma duże doświadczenie w zagadnieniach związanych z prawem budowlanym, organizacją produkcji oraz urządzeniami transportowymi, również tych objętych dozorem. 

„BHP jest jednym z kluczowych elementów organizacji przedsiębiorstwa. Stąd promieniują kwestie bezpieczeństwa, odpowiedzialności, organizacji pracy. Dobrze wykorzystywane BHP jest nieocenionym narzędziem managerskim ” – powiedział Bartłomiej Raczkowski.

„Cieszę się na współpracę w mojej dziedzinie z najlepszym w kraju zespołem prawników od prawa HR. Razem będziemy mogli dostarczać firmom kompleksowych i integralnych rozwiązań w zakresie BHP ” – dodał Ireneusz Świercz.
Dowiedz się więcej o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.