Stawianie czoła bieżącym wyzwaniom dotyczącym organizacji pracy | Cykl webinarów

2021.08.30

COVID-19 pokazał, jak będzie wyglądał rynek pracy przyszłości. Spowodował wiele zmian, a jego skutki będą zauważane przez długi czas. Zmieniają się modele, metody i narzędzia pracy.

Powrót do pracy w biurze będzie przebiegał w wielu etapach, a sam sposób wykonywania i planowania czasu pracy będzie różnić się od tego sprzed pandemią.

Jakie są bieżące wyzwania dotyczące organizacji pracy? W jaki sposób pracodawcy powinni planować politykę personalną na kilka najbliższych lat? Jak to wpłynie na pracownika, który praktycznie z dnia na dzień, został zmuszony do działania w nowych warunkach?

Kancelaria Raczkowski i Dehora (firma doradcza z sektora planowania czasu pracy i zarządzania zasobami ludzkimi) zapraszają do cyklu webinarów „Stawianie czoła bieżącym wyzwaniom dotyczącym organizacji pracy”, podczas których omawiane będą trendy, wyzwania i problemy związane z czasem pracy i pracą zdalną, a także wpływ pracy zdalnej z jednej strony na efektywność pracy, z drugiej na wypalenie zawodowe.

Zapraszamy do rejestracji.

WEBINAR 1 | Bieżące wyzwania dotyczące organizacji pracy – oczekiwania osób zarządzających versus oczekiwania pracowników