KONKURS | Kto pyta… może wygrać książkę z ochrony danych osobowych w zatrudnieniu

2020.12.21

Interesujesz się tematyką przetwarzania danych osobowych w kontekście szeroko rozumianego zatrudnienia? Chcesz wzbogacić swoją bibliotekę o wyjątkowe kompendium wiedzy, a zarazem przewodnik po zawiłych regulacjach RODO? 

Jeśli odpowiedzi są pozytywne, to zapraszamy do udziału w konkursie „Kto pyta… może wygrać książkę”. Do wygrania jest publikacja pt. „Ochrona danych osobowych w zatrudnieniu” z dedykacją dr Dominiki Dörre-Kolasy.

Jak wziąć udział w konkursie?


Konkurs odbywa się na platformie społecznościowej LinkedIn. Wystarczy:

  • obserwować profil firmowy Raczkowski na Linkedin
  • dołączyć do grupy ProHRodo na Linkedin,
  • rozwiązać zadanie konkursowe, które polega na postawieniu (w komentarzu pod postem na grupie ProHRodo) pytania problemowego istotnego dla praktyki HR w obszarze RODO lub nieoczywistego zagadnienia z zakresu danych osobowych w praktyce HR wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego odpowiedź jest nowatorska i praktycznie istotna dla praktyki HR.

Trzy najlepsze pytania/zagadnienia zostaną nagrodzone książką „Ochrona danych osobowych w zatrudnieniu” z indywidualną dedykacją. Materiał zebrany podczas konkursu będzie stanowił bazę do książki "Ochrona danych osobowych w zatrudnieniu w pytaniach i odpowiedziach", która jest już w planach Wydawnictwa Beck.

 

Do kiedy trwa konkurs?


Udział w konkursie można wziąć do końca stycznia 2021 r. 

O zasadach konkursu i wyboru laureatów, nagrodzie oraz innych ważnych kwestiach dowiesz się z Regulaminu Konkursu.