Kancelaria Raczkowski wspiera projekt mentoringowy Fundacji Business Boutique „POD RĘKĘ. Druga Edycja”

2020.06.15

Program Mentoringowy Fundacji Business Boutique powstał, aby wspierać rozwój zawodowy i kompetencje kobiet. Wspólnie z Fundacją kancelaria Raczkowski będzie realnie pomagać kobietom w rozwiązywaniu konkretnych problemów zawodowych, wzmacniać więzi między członkiniami i sympatyczkami Fundacji, a także inspirować i motywować uczestniczki. 

Projekt „Pod Rękę” jest kontynuacją i rozwinięciem cyklicznych spotkań społeczno-mentoringowych Fundacji w Akademii L. Koźmińskiego pt. „Kobiety u progu kariery zawodowej”, które były także wspierane przez kancelarię Raczkowski.

„Wierzę w skuteczność mentoringu. Chciałabym wesprzeć osobisty rozwój kompetencji swoich podopiecznych i podzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa HR, które w tym trudnym czasie może okazać się nieocenionym wsparciem” – powiedziała Edyta Jagiełło, mentorka Projektu z ramienia kancelarii Raczkowski.

„Program mentoringowy Fundacji Business Boutique „POD RĘKĘ” zakłada naturalne budowanie relacji, zaufania i więzi między mentorką, a mentee. Dlatego kluczowy jest tu właściwy dobór par mentorskich i zrozumienie co konkretnie i indywidualnie kryje się pod hasłem „rozwój” dla naszych mentees. Cieszę się, że kolejną edycję tego programu inicjujemy teraz, w realiach „New Normal”, w których wzajemne wsparcie, dzielenie się doświadczeniem oraz komunikacja międzyludzka, oparta na zaufaniu, stają się jeszcze bardziej cenne i ze wszech miar pomocne w efektywnym dążeniu do realizacji swoich zawodowych i życiowych celów” – podkreśla Monika Knap –  Prezes Fundacji Business Boutique.

Wśród Partnerów projektu są BNP Paribas Leasing Solutions, Knap Consultants, Raczkowski, McDonald’s Polska, AVON, TRUE COLOR by ANN.

Fundacja Business Boutique, powstała 5 lat temu, z inspiracji ambitnych menedżerek i właścicielek firm, jako platforma wymiany doświadczeń i poszukiwania inspiracji w sferze zawodowej oraz stylu życia. Celem Fundacji jest wzajemne dzielenie się doświadczeniem, networking i promowanie przedsiębiorczości kobiet. Społeczność Fundacji tworzą wybitne Ekspertki, na co dzień zajmujące się m.in.: HR, marketingiem, finansami, wystąpieniami publicznymi, nauką, zdrowiem, prawem, nieruchomościami, sztuką, wolontariatem.

Kancelaria Raczkowski jest na rynku od prawie 15 lat. Była pierwszą kancelarią prawa HR w Polsce. Dziś jest największą, wiodącą kancelarią prawa HR w Europie Środkowej i Wschodniej. Jest członkiem Ius Laboris, prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia prawa HR, zrzeszającego najlepsze kancelarie z ponad 59 jurysdykcji. Kancelaria Raczkowski i Ius Laboris są zespołem prawie 2000 prawników.