Raczkowski Paruch otwiera biuro w Krakowie. dr Dominika Dorre-Kolasa partnerem kierującym biurem

2017.10.02

2 października 2017 r. do grona partnerów kancelarii Raczkowski Paruch dołączyła Dominika Dörre-Kolasa, która pokieruje biurem kancelarii w Krakowie. To czwarte biuro kancelarii obok Warszawy, Poznania i Katowic. Biuro wesprze licznych Klientów z Krakowa i Małopolski. 

Dominika Dörre-Kolasa jest radcą prawnym oraz doktorem nauk prawnych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa biznesowego zarówno dla korporacji międzynarodowych, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest cenioną specjalistką w dziedzinie prawa pracy oraz ochrony dóbr osobistych w zatrudnieniu ze szczególnym uwzględnieniem mobbingu, dyskryminacji i ochrony danych osobowych.

Wcześniej przez dwanaście lat była związana z Kancelarią A. Sobczyk i Współpracownicy, w której była partnerem.

Od ponad dziesięciu lat jest adiunktem w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wykładowcą na Podyplomowych Studiach Prawa Pracy UJ.

Jest Członkiem Rady Programowej Fundacji Panoptykon mającej na celu wspieranie ochrony praw człowieka w kontekście zagrożeń, jakie niesie ze sobą rozwój społeczeństwa nadzorowanego. Posiada rozległe doświadczenie szkoleniowe. Od lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla kadry menadżerskiej.

Do zespołu kancelarii Raczkowski Paruch wraz z mec. Dominiką Dörre-Kolasą dołączy dwóch prawników: 


Raczkowski Paruch to innowacyjna kancelaria prawna wyspecjalizowana w obsłudze przedsiębiorstw we wszystkich kwestiach prawnych zarządzania HR. Misją Raczkowski Paruch jest dostarczanie przedsiębiorcom rozwiązań w biznesie.

Zespół Raczkowski Paruch liczy obecnie 56 prawników. Wśród nich znajduje się prof. UW dr hab. Łukasz Pisarczyk, jeden z największych autorytetów prawa pracy w Polsce. 

Raczkowski Paruch jest członkiem Ius Laboris – największego stowarzyszenia prawniczego działającego w ponad 50 jurysdykcjach. Raczkowski Paruch zapewnia dobrze skoordynowane wsparcie prawne w wielu krajach wraz z zaprzyjaźnionymi kancelariami, które są liderami na swoich rynkach.