Związki zawodowe po nowemu - śniadanie biznesowe

30 października odbędzie się śniadanie biznesowe poświęcone tematowi: Związki zawodowe po nowemu. 

Prowadzący: adw. Bartłomiej Raczkowski oraz apl. adw. Natalia Łokińska.

Śniadanie odbędzie się 30 października 2018 r. (wtorek), godz. 10:00 – 12:00, w biurze kancelarii przy ul. Bonifraterskiej 17 (21 piętro) w Warszawie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres: prohrevents@raczkowski.eu

Prelegenci

Adwokat, założyciel, obecnie Partner Zarządzający kancelarii. Specjalista z zakresu prawa pracy, od ponad 20 lat doradza największym międzynarodowym i polskim firmom. W latach 1993-1995 asystent w Katedrze Prawa Pracy UJ. Prawnik, a następnie partner kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – 1995-2007. Autor wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich na łamach periodyków specjalistycznych i gazet. Od 2017 Przewodniczący European Employment Lawyers Association, a od 2008 r. Członek Zarządu tej organizacji. Od 2016 Przewodniczący Sekcji Prawa Pracy Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Od 2009 członek Kolegium Redakcyjnego Monitora Prawa Pracy. W latach 2014-2017 członek Steering Committee International Forum on Employment Law.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Laureatka Konkursu przedmiotowego z zakresu prawa pracy. Co roku nagradzana stypendium rektorskim dla najlepszych studentów. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Pracę magisterską, dotyczącą problematyki szczególnej ochrony trwałości stosunku pracy w przypadku zwolnień grupowych, napisała pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. Krzysztofa Wojciecha Barana. Wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w lubelskich i krakowskich kancelariach, a także w sądach w wydziałach cywilnych.