O kancelarii

Raczkowski to zespół prawników-ekspertów wyspecjalizowanych w obsłudze przedsiębiorstw we wszystkich kwestiach prawnych zarządzania HR, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sporów sądowych, compliance, prawa karnego biznesu, ochrony danych osobowych, global mobility&immigration oraz podatków pracowniczych.

Jesteśmy liderem w dziedzinie
prawa HR w Polsce

Misją Raczkowski jest dostarczanie przedsiębiorcom rozwiązań w biznesie. Raczkowski skupia grono ambitnych prawników z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Do naszych Klientów należą międzynarodowe koncerny i wiodące polskie spółki.

Naszą ambicją jest stworzenie miejsca, gdzie pracodawcy znajdą praktyczne rozwiązanie swoich problemów.

Nasza kancelaria od lat uznawana jest za lidera w dziedzinie prawa HR w Polsce przez wszystkie liczące się polskie i międzynarodowe rankingi i publikacje. Wszyscy partnerzy kancelarii wymieniani są wśród najlepszych prawników w tej dziedzinie. Jesteśmy członkiem stowarzyszenia Ius Laboris, które zrzesza wiodące kancelarie w dziedzinie prawa pracy w swoich jurysdykcjach.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:

+48 22 380 42 50

lub napisz:

Rankingi

Chambers Europe 2020

EMPLOYMENT

Najlepsza kancelaria według rankingu kancelarii prawniczych Chambers&Partners Europe 2020 (Band1) w kategorii Employment.

Rekomendowani prawnicy:

WHITE-COLLAR CRIME

Rekomendowani prawnicy:

  • adw. Janusz Tomczak został rekomendowany w rankingu Chambers & Partners Europe 2020 w kategorii White-Collar Crime (Band 2).

The Legal 500

Najlepsza kancelaria według rankingu kancelarii  prawniczych Legal 500 EMEA 2020 w kategorii Employment.

adw. Bartłomiej Raczkowski - Leading Individual 

r. pr. Katarzyna Dobkowska - Recommended Lawyers.

Rzeczpospolita

Kancelaria rekomendowana w dziedzinie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w Polsce w 2019 roku według rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolita.

adw. Bartłomiej Raczkowski –  lider w dziedzinie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Client Choice

EMPLOYMENT & BENEFITS

r. pr. Łukasz Kuczkowski został laureatem nagrody International Law Office Client Choice Award 2018 w kategorii: Employment & Benefits.

The Legal 500 Hall of Fame

adw. Bartłomiej Raczkowski wpisany na listę rankingu The Legal 500 Hall of Fame w kategorii Employment. 

Who's Who Legal

CORPORATE IMMIGRATION 2020

adw. Bartłomiej Raczkowski w zestawieniu Who’s Who Legal uznany za Global Leader w  kategorii Corporate Immigration 2020. 

LABOUR, EMPLOYMENT & BENEFITS 2020

adw. Bartłomiej Raczkowski uznany za Thought Leader w kategorii Labour & Employment 2020.

INVESTIGATIONS 2020

adw. Janusz Tomczak uznany za czołowego prawnika praktyki White-Collar Crime w Polsce i wyróżniony w kategorii Investigations 2020. 

BUSINESS CRIME DEFENCE 2019

adw. Janusz Tomczak w zestawieniu Who's Who Legal Business Crime Defence: Individuals 2019. 

Best Lawyers

Trzech prawników Raczkowski Paruch uhonorowano specjalnymi tytułami „Prawnika Roku” („Lawyer of the Year”) w rankingu The Best Lawyers in Poland 2018-2019

Universum Most Attractive Employers Poland 2019

Nasza kancelaria znalazła się w gronie 8 najbardziej pożądanych kancelarii-pracodawców w oczach studentów prawa według rankingu Most Attractive Employers.
 
Badanie Universum Talent Survey to największe na świecie tego rodzaju przedsięwzięcie. W Polsce w tegorocznej edycji udział wzięło ponad 18 tys. studentów z 70 polskich uczelni. 

Prawnik 30-lecia

adw. Bartłomiej Raczkowski został uhonorowany tytułem Prawnika Trzydziestolecia. 

Zestawienie zostało przygotowane przez Polski Związek Pracodawców Prawniczych oraz dziennik Rzeczpospolita z okazji trzydziestej rocznicy transformacji ustrojowej.