Kobiety u progu kariery zawodowej

12 października br. w Warszawie odbędzie się społeczno-mentoringowy projekt pt. „Kobiety u progu kariery zawodowej” Edycja III, podtytuł: „Jak budować karierę zawodową w zgodzie z własnymi wartościami i pasjami”.

Wśród prelegentów wydarzenia adw. Dominika Stępińska-Duch.

Zaproszenie skierowane jest do Pań z kilkuletnim stażem zawodowym lub rozpoczynających właśnie swoją pierwszą pracę oraz tych, które poszukują ciekawych inspiracji zawodowych.

Uczestniczki wydarzenia będą mogły dowiedzieć się m.in.:
-jak z pasji i wartości uczynić cel życia,
-jak rozpoznać i efektywnie wykorzystać własne talenty,
-jaki wpływ na sukcesy zawodowe ma rozwój emocjonalno-fizyczny,
-jak budować pozycję liderki w męskich sektorach biznesu,
-jak komunikować się z mediami społecznościowymi,
-jak wzmocnić poczucie własnej wartości i wyrazić siebie poprzez ubiór, jak zostać zauważonym na rynku pracy.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne tutaj

 

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z wypowiedzią adw. Dominiki Stępińskiej-Duch nt. zaangażowania Raczkowski Paruch w projekt "Kobiety u progu kariery zawodowej. Edycja III".

Pełny materiał wideo dostępny jest tutaj. 

Prelegenci

Partner, adwokat. Specjalizuje się w postępowaniach karnych gospodarczych, również w aspekcie transgranicznym. Doradza Klientom w kwestiach związanych z budową, wdrażaniem i monitorowaniem procedur compliance. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu wewnętrznych postępowań wyjaśniających. Doradza Spółkom w przeciwdziałaniu nadużyciom oraz wspiera Klientów w sytuacjach kryzysowych, gdy nadużycia występują. Prowadzi szkolenia z obszaru compliance i odpowiedzialności karnej kadry zarządzającej. Jest członkiem Stowarzyszenia Compliance Polska, członkiem European Criminal Bar Association Advisory Board oraz Sekretarzem Generalnym European Fraud and Compliance Lawyers.