Kobiety u progu kariery zawodowej - IV edycja

11 października br. w Warszawie odbędzie się społeczno-mentoringowy projekt pt. „Kobiety u progu kariery zawodowej” Edycja IV, podtytuł: „Droga do osobistego spełnienia poprzez budowanie harmonijnych relacji z innymi”.

Wśród prelegentów wydarzenia adw. Karolina Schiffter

Zaproszenie skierowane jest do Pań z kilkuletnim stażem zawodowym lub rozpoczynających właśnie swoją pierwszą pracę oraz tych, które poszukują ciekawych inspiracji zawodowych.

Uczestniczki wydarzenia będą mogły dowiedzieć się m.in.:
-jak z pasji i wartości uczynić cel życia,
-jak rozpoznać i efektywnie wykorzystać własne talenty,
-jaki wpływ na sukcesy zawodowe ma rozwój emocjonalno-fizyczny,
-jak budować pozycję liderki w męskich sektorach biznesu,
-jak komunikować się z mediami społecznościowymi,
-jak wzmocnić poczucie własnej wartości i wyrazić siebie poprzez ubiór, jak zostać zauważonym na rynku pracy.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne tutaj

 

Prelegenci

Adwokat. Kieruje w firmie działem imigracyjnym i Global Mobility. Jako jeden z nielicznych prawników w Polsce koncentruje swoją praktykę na biznesowym prawie imigracyjnym i doradza klientom w zakresie relokacji pracowników do Polski, a także delegowania polskich pracowników za granicę.  Prowadzi także sprawy w pozostałym zakresie prawa pracy.  Cyklicznie publikuje artykuły, zarówno w gazetach codziennych  (m.in. Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Puls Biznesu), jak również w czasopismach naukowych (do Monitora Prawa Pracy). Jako ekspert prawa pracy występuje w telewizji oraz udziela wywiadów w radiu, m.in. dla portalu INFOR, stacji TVN Biznes. Jest współtwórcą publikacji międzynarodowych, m.in. książki pt. International Immigration and Nationality Law. Aktywnie uczestniczy w organizacjach międzynarodowych, m.in. jest przewodniczącą komitetu członkowskiego AILA GMS (American Immigration Lawyer Association Global Mobility Section). Jest regularnie zapraszana jako prelegent na międzynarodowe konferencje. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Posiada tytuł Master of German and Polish law i zdobyła pierwsze miejsce w 5 edycji konkursu Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2016. Uczestniczka wykładów i warsztatów z zakresu prawa europejskiego i francuskiego w Université de Nice - Sophia Antipolis w Nicei. Wcześniej przez 5 lat pracowała w Departamencie Prawa Pracy w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. Odbywała również praktyki w kancelariach prawnych w Niemczech.