To wydarzenie już się zakończyło.


WEBINAR | Koszty autorskie prostym językiem

ZAPISY NA TO WYDARZENIE ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE

15 maja | 13:00-13:30 | Online
 

Koszty autorskie prostym językiem to bezpłatny webinar wprowadzający do warsztatów płatnych. Podczas wydarzenia podzielimy się garścią praktycznych wskazówek na temat ewidencjonowania pracy twórczej. Nasz ekspert Tomasz Kret w sprawny i przystępny sposób wyjaśni dlaczego warto skupić się na tym temacie. 

Płatne szkolenie 50 % koszty autorskie nie tylko dla programistów odbędzie się 24 maja.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: prohr@raczkowski.eu 

 

Prelegenci

Tomasz ma ponad 16-letnie doświadczenie w zakresie podatków pracowniczych i współpracowniczych. Specjalizuje się w opodatkowaniu dochodów osób fizycznych, w tym w szczególności dochodów z tytułu praw własności intelektualnej, dochodów uzyskiwanych przez pracowników transgranicznych oraz świadczeń pracowniczych.

Posiada doświadczenie we wdrażaniu efektywnych kosztowo struktur wynagradzania kadry kierowniczej i pracowników. Opracowuje polityki i procedury delegowania pracowników, a także opracowuje rozliczenia podatkowe. Opracowywał lub weryfikował tysiące polskich rocznych zeznań podatkowych składanych przez podatników transgranicznych.

Tomasz jest autorem licznych publikacji dotyczących polskich i międzynarodowych podatków pracowniczych i ubezpieczeń społecznych. Jest prelegentem na seminariach, warsztatach i webinariach.

Wcześniej był związany z firmą z „Wielkiej Czwórki”.