To wydarzenie już się zakończyło.


WEBINAR | Audyt BHP - brakujący element compliance

Rejestracja na to wydarzenie została zamknięta

 

27 kwietnia | 10:00-11:00 | Wydarzenie bezpłatne
 

Audyt - jedno z podstawowych narzędzi zarządczych w firmie. Audyty bhp wykonywane są zwykle bez odniesienia do systemy zarządczego firm. Na naszym spotkaniu pokażemy, jak zamienić obowiązkowe zadania kontrolne pracodawców w efektywne narzędzie zarządcze.

Podzielimy się też wiedza o najczęstszych błędach popełnianych podczas audytów.

Omówimy następujące zagadnienia:

  • Czym różni się audyt od kontroli?
  • Dlaczego audyt bhp jest tym, który może pokazać najwięcej ryzyk?
  • Kto i kiedy powinien się go bać?
  • Jaka jest prawdziwa rola audytu w systemie zarządzania bhp?
  • Dlaczego warto zrobić go ze wsparciem specjalistów?

Wydarzenie będzie miało formę bezpłatnego webinaru. Link do transmisji zostanie wysłany uczestnikom dzień przed wydarzeniem.

Prelegenci

Ireneusz ma blisko 20 lat doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem i bezpieczeństwem pracy. Doradza i wspiera klientów korporacyjnych przy weryfikacji istniejących rozwiązań i wdrażaniu zmian. 

Specjalizuje się w tematyce nowoczesnego zarządzania ryzykiem, tworząc z bhp źródło informacji do optymalizacji procesów w przedsiębiorstwie. Ma duże doświadczenie w zagadnieniach związanych z prawem budowlanym, organizacją produkcji oraz urządzeniami transportowymi, również objętych dozorem. 

Tworzy rozwiązania uwzględniające wymagania prawa polskiego w ramach systemów zarządczych przedsiębiorstw, tak, aby bezpieczeństwo i higiena pracy stały się w pełni funkcjonalnym narzędziem managerskim. Koordynuje audyty, opracowuje plany naprawcze, wspiera w procesie integracji.

Autor książek i podręczników poświęconych bezpieczeństwu pracy oraz licznych opinii i analiz warunków pracy.

Posiada tytuł MBA i certyfikat Nebosh. Absolwent Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy (CIOP PIB) i studiów doktoranckich na Wydziale Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej.