To wydarzenie już się zakończyło.


PRO HR Cafe | BHP i prawo HR

Rejestracja na to wydarzenie została zamknięta.


29 kwietnia kwietnia | 10:00-11.00 | Darmowe spotkanie online

 

Pandemia koronawirusa zwróciła ponownie uwagę świata HR na kwestię oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy. 
Powstał problem, czy do ryzyka tego zaliczać zarażenie covidem, czy nie, a jak tak, to na jakich stanowiskach. 

Na to i wiele innych pytań odpowiadać będzie gość Bartłomieja Raczkowskiego w PRO HR Cafe, Ireneusz Świercz, ekspert ds. BHP. Okazało się przy okazji covida, że wokół oceny ryzyka zawodowego istnieje wiele problemów, które wymagają omówienia i wyjaśnienia.

Jak oceniać ryzyko na stanowisku pracy?

  • Na jakich stanowiskach jest obowiązkowa?
  • Jak ją sporządzić?
  • Jakie są konsekwencje tego co się wpisze?
  • Na jakich stanowiskach wpisywać covid?

Wydarzenie będzie miało formę bezpłatnego webinaru. Link do nagrania webinaru jest odpłatny i będzie wysyłany na prośbę zainteresowanych. 

Link do transmisji zostanie wysłany uczestnikom dzień przed wydarzeniem.

Prelegenci

Od ponad 25 lat doradza największym międzynarodowym i polskim firmom w zakresie prawa pracy. Uważany za wiodącego praktyka prawa pracy w Polsce.

Członek American Employment Law Council. Członek stowarzyszony Sekcji Prawa Pracy American Bar Association, Wiceprzewodniczący jej Komitetu ds. Kontaktów Międzynarodowych, były Przewodniczący, a obecnie Członek Zarządu European Employment Lawyers Association, członek International Bar Association i American Immigration Lawyers Association.

Członek założyciel i pierwszy Przewodniczący Sekcji Prawa Pracy Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Był także członkiem Komitetu Sterującego Międzynarodowego Forum Prawa Pracy, Założycielem i pierwszym Prezesem Stowarzyszenia Prawa Pracy. W czasie studiów Wiceprzewodniczący Zarządu Międzynarodowego Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa (ELSA), Prezes krakowskiego koła. Członek Kolegium Redakcyjnego Monitora Prawa Pracy.

Pracował jako asystent w Katedrze Prawa Pracy UJ. Autor wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich na łamach periodyków specjalistycznych i gazet.

Od wielu lat indywidualnie wymieniany jako lider w zakresie prawa pracy przez wszystkie renomowane publikacje polskie i międzynarodowe jak Chambers & Partners, The Legal 500, Who’s Who Legal, Rzeczpospolita.