To wydarzenie już się zakończyło.


Poznański poranek z HR: Zmiany w prawie HR – co nas czeka w roku 2020?

Zapraszamy do udziału w kolejnym Poznańskim poranku z HR, który tym razem poświęcony będzie tematowi Zmiany w prawie HR – co nas czeka w roku 2020?

 

Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla dyrektorów oraz menadżerów, przedstawicieli działów prawnych, przedstawicieli działów HR oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

Zapraszamy 23 stycznia 2020 r. (czwartek) w godzinach 10:00 – 12:00 (rejestracja od 9:30) do Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań.

 

Prowadzący: r. pr. Łukasz Kuczkowski, partner, radca prawny. 

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres: office.poznan@raczkowski.eu

Prelegenci

Radca prawny, Master of Executive MBA, Partner. Kieruje biurem kancelarii w Poznaniu. Od ponad 15 lat doradza klientom w zakresie prawa pracy. Posiada szczególnie bogate doświadczenie w zbiorowych stosunkach pracy, w tym w zakresie rozwiązywania i wdrażania układów zbiorowych i innych porozumień ze stroną związkową, gwarancji pracowniczych, prowadzenia sporów zbiorowych i negocjacji ze związkami zawodowymi. Prowadził szereg restrukturyzacji pracowniczych obejmujących zarówno zwolnienia grupowe, jak i programy dobrowolnych odejść oraz inne formy zmniejszania poziomu zatrudnienia. Doradza przy zatrudnianiu kadry menedżerskiej wysokiego szczebla. Bardzo często reprezentuje klientów przed sądami pracy. Ma dużą znajomość branży transportowej i produkcyjnej. Zakładał i wspierał prowadzenie szeregu Pracowniczych Programów Emerytalnych Pracował w renomowanych polskich kancelariach.