WEBINAR: Kontrola ZUS – prawa i obowiązki płatnika

Zapraszamy na Webinarium: Kontrola ZUS – prawa i obowiązki płatnika

Termin: 5 marca 2019, godz. 10:00-11:00.  

Rejestracja: link tutaj

Informacje organizacyjne:

Po zapisaniu się na webinar  uczestnik otrzyma mail z potwierdzeniem zapisu. Z chwilą kiedy organizator zaakceptuje zgłoszenie zapisu, przesłany zostanie mail na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do wirtualnego pokoju. 

Webinar można obejrzeć na komputerze przez przeglądarkę oraz na urządzeniu mobilnym (Android, iPad, iPhone). 
 
W przypadku słabego łączą, można oglądać go na ekranie komputera a głosu prelegentów słuchać przez telefon. Aby wdzwonić się na nasz webinar, wybierz numer +48 (22) 209 -2520, a następie wpisz kod uczestnika 667182# 
Warto, dla lepszego odsłuchu webinaru zaopatrzyć się w słuchawki.

Agenda

Podczas webinaru omówimy następujące zagadnienia: 

  • Przebieg kontroli ZUS od momentu wszczęcia do jej zakończenia. 
  • Rodzaje postępowań kontrolnych ZUS – kiedy można spodziewać się kontroli?
  • Jakie obowiązki ciążą na płatniku w czasie kontroli ZUS?
  • Jakie prawa przysługują kontrolowanemu?
  • Dlaczego warto wnosić do ZUS zastrzeżenia do protokołu kontroli?

Webinar kierowany jest do dyrektorów HR, dyrektorów działów prawnych, pracowników działów kadr oraz wszystkich zainteresowanych tematyką. 
 

Prelegenci

Paula Koczara
Radca prawny

Radca prawny. Doktorantka w Katedrze Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku polityka społeczna. Laureatka konkursu im. Prof. Kazimierza Kolańczyka na najlepszą pracę magisterską obronioną w roku akademickim 2011/2012. Zainteresowanie prawem pracy rozwijała już w trakcie studiów, m.in. poprzez wolontariat w Studenckiej Poradni Prawnej w sekcji Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Przez kilka lat zdobywała doświadczenie zawodowe w kancelarii zajmującej się kompleksową obsługą przedsiębiorców, specjalizując się zwłaszcza w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.