Global mobility

Doradzamy we wszelkich sprawach związanych z międzynarodową mobilnością pracowników, w tym w kwestiach podatkowych  i ZUS-owych . Proponujemy praktyczne rozwiązania z uwzględnieniem naszego wieloletniego doświadczenia.

Asystujemy przy dopełnianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem pracowników za granicę – delegowaniem do UE; delegowaniem oraz zatrudnieniem poza UE; relokacjami, w tym zatrudnianiem w kilku krajach; tworzeniem międzynarodowych struktur zatrudnienia. 

Obsługujemy od początku do końca proces uzyskiwania niezbędnych zezwoleń na pracę i wiz w przypadku pracowników delegowanych poza UE. 

Koordynujemy międzynarodowe projekty na zasadzie one-stop-shop.

Korzystamy z pomocy zagranicznych kolegów z Ius Laboris, pozostając opiekunem i koordynatorem międzynarodowych projektów na zasadzie one-stop-shop. W ten sposób zapewniamy Klientom komfort współpracy z jedną dedykowaną osobą w całym projekcie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów dla wielu branż, takich jak transport i  logistyka, budownictwo, finanse i  bankowość, BPO/SCC . Znamy ich specyfikę. 

Przygotowujemy polityki i regulaminy global mobility.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:

+48 22 380 42 50

lub napisz: