Piątki z HR przy krakowskim obwarzanku - Pracownicze plany kapitałowe – najwięksi pracodawcy „na finiszu”, czas na mniejszych

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Piątki z HR przy krakowskim obwarzanku: Pracownicze plany kapitałowe – najwięksi pracodawcy „na finiszu”, czas na mniejszych.

Termin: 6 września 2019 r., w godzinach 9:30-12:00

Miejsce: Grand Ascot Hotel, ul. Józefa Szujskiego 4, 31-123 Kraków | Sala Copernicus 

Spotkanie poprowadzi: r. pr. Robert Stępień

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres: prohrevents@raczkowski.eu

Agenda

Porozmawiamy w szczególności o: 

  1. Wdrażanie PPK – pierwsze doświadczenia największych pracodawców 
  2. Terminy i harmonogram wdrożenia programu dla pracodawców 50+ 
  3. Wybór instytucji finansowej – jak oceniać oferty i jak dokonać wyboru? 
     

Prelegenci

Radca prawny, starszy prawnik w biurze kancelarii w Krakowie, doktorant w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce prawa HR, w szczególności w zakresie zatrudniania i zwolnień pracowników (indywidualnych i grupowych), zatrudniania pracowników tymczasowych i outsourcingu usług, kształtowania relacji ze związkami zawodowymi oraz wdrażania i rozwiązywania układów zbiorowych pracy i innych wewnętrznych źródeł prawa pracy. Reprezentuje pracodawców przed sądami w sprawach z zakresu prawa pracy. Posiada dużą znajomość branży centrów outsourcingowych (BPO/SSC), branży produkcyjnej oraz branży handlowej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu prawa HR.