Studenci i absolwenci

Prawo pracy to Twoja Pasja? – Nasza także. 

Zapraszamy najlepszych studentów IV i V roku oraz absolwentów do odbywania w naszej kancelarii płatnych staży. 

Stażysta od samego początku angażowany jest w prace merytoryczną. Do jego zadań należy między innymi przygotowywanie projektów dokumentów, analiza orzecznictwa sądów i doktryny, współtworzenie artykułów, kontakt z sądami i innymi instytucjami. 

Staż trwa najczęściej 2 miesiące, w wymiarze pełnego etatu. Każdy stażysta objęty jest opieką mentora. Zadaniem mentora jest bieżące wsparcie oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. 

Po zakończeniu stażu, uczestnik jest oceniany przez osoby, z którymi współpracował. Na tej podstawie podejmujemy decyzję o dalszej współpracy. 

Nasi pracownicy mogą liczyć na dodatkowy płatny urlop naukowy. Kancelaria także finansuje czesne podczas trwania aplikacji. 

Jesteś zainteresowany odbyciem stażu? 

Wypełnij arkusz zgłoszeniowy https://raczkowski.traffit.com/public/form/16 

POZNAJ OPINIĘ NASZYCH PRACOWNIKÓW: 

"Moja przygoda z Kancelarią zaczęła się na piątym roku studiów, wraz z podjęciem praktyk.

Jednak, myśl o podjęciu praktyk właśnie w tej Kancelarii zrodziła się znacznie wcześniej, bo już na trzecim roku, kiedy oglądałam program w TVN Biznes i Świat, w którym wypowiadali się eksperci z Kancelarii. 

Wtedy też realizowałam na studiach przedmiot prawo pracy i na stałe zainteresowałam się tą gałęzią prawa.

Dziś, pracuję w Kancelarii jako młodszy prawnik i cieszę się, że rozwijam się w tym co mnie interesuje, wśród najlepszych specjalistów. To daje dużą satysfakcję.”

Karolina Czapska, młodszy prawnik