WEBINAR: Kontrola ZUS – prawa i obowiązki płatnika

Zapraszamy na Webinarium: Kontrola ZUS – prawa i obowiązki płatnika

Termin: 5 marca 2019, godz. 10:00-11:00.  

Rejestracja: link tutaj

Informacje organizacyjne:

Po zapisaniu się na webinar  uczestnik otrzyma mail z potwierdzeniem zapisu. Z chwilą kiedy organizator zaakceptuje zgłoszenie zapisu, przesłany zostanie mail na podany adres e-mail z indywidualnym linkiem do wirtualnego pokoju. 

Webinar można obejrzeć na komputerze przez przeglądarkę oraz na urządzeniu mobilnym (Android, iPad, iPhone). 
 
W przypadku słabego łączą, można oglądać go na ekranie komputera a głosu prelegentów słuchać przez telefon. Aby wdzwonić się na nasz webinar, wybierz numer +48 (22) 209 -2520, a następie wpisz kod uczestnika 667182# 
Warto, dla lepszego odsłuchu webinaru zaopatrzyć się w słuchawki.

Agenda

Podczas webinaru omówimy następujące zagadnienia: 

  • Przebieg kontroli ZUS od momentu wszczęcia do jej zakończenia. 
  • Rodzaje postępowań kontrolnych ZUS – kiedy można spodziewać się kontroli?
  • Jakie obowiązki ciążą na płatniku w czasie kontroli ZUS?
  • Jakie prawa przysługują kontrolowanemu?
  • Dlaczego warto wnosić do ZUS zastrzeżenia do protokołu kontroli?

Webinar kierowany jest do dyrektorów HR, dyrektorów działów prawnych, pracowników działów kadr oraz wszystkich zainteresowanych tematyką. 
 

Prelegenci

Radca prawny. Doktorantka w Katedrze Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku polityka społeczna. Laureatka konkursu im. Prof. Kazimierza Kolańczyka na najlepszą pracę magisterską obronioną w roku akademickim 2011/2012. Zainteresowanie prawem pracy rozwijała już w trakcie studiów, m.in. poprzez wolontariat w Studenckiej Poradni Prawnej w sekcji Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Przez kilka lat zdobywała doświadczenie zawodowe w kancelarii zajmującej się kompleksową obsługą przedsiębiorców, specjalizując się zwłaszcza w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.